Varius Plus - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona
Zdrowie

Varius Plus – negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

żylaków jest rozszerzeniem żył obwodowych, które następuje w wyniku

Varius Plus

zastoju krwi i jej obiegu przez naczyń krwionośnych i tętnic. najczęściej żylaków występuje w kończynach dolnych, ale czasami może być ograniczona i żył obszar pachwinowy i macicy i pochwy u kobiet.

Oczyszczanie patologii wymaga stosowania fizycznych technik terapii, leków systemowych i

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

narzędzi do stosowania miejscowego. Jedną z najbardziej skutecznych leków do leczenia żylaków, w różnych etapach jest żel Varius Plus . narzędzia opiera się na częściach roślinnych które zwiększają napięcie naczyń

krwionośnych i poprawia elastyczność ścianek naczyniowych.

Varius Plus : skład i uwolnienia postać

Varius Plus
żel składa się z naturalnych składników pochodzenia organicznego. Wszystkie substancje stosowane w produkcji leku, posiadają wysoką biodostępność i szybko opadają do dotkniętych obszarów, zapewnia szybki efekt terapeutyczny.

żelu kompozycja antivarikozny trzech aktywnych składników, z których każdy dostarcza kompleks efekt Varius Plus .

 • Ekstrakt jelenie (poroża). Poprawia składzie chemicznym i lepkości krwi, zapobiega powstawaniu skrzepów krwi oraz zapobiegania zatkania naczyń krwionośnych.
 • jad pszczeli. Eliminuje zespół bólowy, eliminuje nadmiar płynów, zmniejsza obrzęki. Łagodzi zmęczenie w nogach, poprawia elastyczność ścian naczyń.
 • Ginkgo biloba. Zwiększa napięcie naczyń, stymuluje przepływ krwi i przywraca krążenie płynów. Zapobiega zastoju żylnego, oczyszcza krew z toksyn.

Varius Plus jest dostępny w postaci żelu do stosowania zewnętrznego. Lek ma łagodny charakterystyczny zapach ziół i roślin oraz gęstej fakturze, która nie pozwala na żelu rozprowadzić na skórze i poprawia penetrację składników aktywnych do dotkniętych obszarów żyłach.

farmakologiczne działania i własności Varius Plus

Varius Plus maść zapewnia wyraźny efekt terapeutyczny po kilku zastosowaniach. Wpływ leku są ukierunkowane na poprawę krążenia krwi i przywracając elastyczność naczyń krwionośnych. Żel pozwala poradzić sobie z wadami kosmetycznych, z których większość stanowią żyły pająk (naczynek). Równie skutecznym suplementyem, aby wyeliminować grudki, nierówności i , które są utworzone przez przeniesienie choroby, w drugim i trzecim etapie.

właściwości farmakologicznych żylaków żelu żyły Varius Plus

 • usuwa nadmiar wody z podskórnej tkanki tłuszczowej;

  Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

  li>

 • zmniejsza nasilenie obrzęków, nawet pomaga w walce z ukrytym obrzęku;
 • wzmacnia ściany naczyń włosowatych i naczyń krwionośnych;
 • zwiększa elastyczność ścianek naczyniowych i napięcie naczyniowe;
 • normalizuje krążenie krwi i przywraca krążenie krwi,

  limfy i innych struktur ciekłych.

Ważne!

Varius Plus ma złożony wpływ na układ naczyniowy, usuwa przyczyny choroby, zapobiega postępowi choroby. Używane najskuteczniej z żylakami 1 i 2 stopnie, ale aby osiągnąć dodatnią dynamikę możliwe i bardziej poważne uszkodzenia żył.

Wskazania do stosowania Varius Plus

głównym wskazaniem do stosowania żelu Varius Plus jest żylaki. lek może być stosowany w dowolnym stadium choroby. żylaków 1 do 2 stopni, może być stosowany jako

Varius Plus

główny składnik leczenie przyczynowe.

Jeśli pacjent jest diagnozowany żylaki 3 lub 4 stopni wymaga bardziej poważne leczenia z zastosowaniem systemu leków.

Varius Plus jest najbardziej skuteczne w początkowym etapie żylaków rozpoczęcia leczenia lek jest zalecane, gdy pierwsze objawy choroby.

Są to:

 • uczucie zmęczenia w nogach, gorzej wieczorem lub po długim pobycie na nogach;
 • wygląd popękane (niebieski małe plamki Burgundia)
 • ból w kończynach dolnych, które utrzymuje się po resztą
 • zwiększona żylnej (pacjenci żyły się wypukła i wzrost średnicy, przechodzi jasnoniebieskie)
 • guzki, grudki i węzły w żyłach;
 • bladość skóry;
 • błękit skóry.

Ważne!

Zaawansowane formy żylaków może towarzyszyć powstawanie owrzodzeń troficznych. Zastosowanie Varius Plus w tym przypadku należy rozpoczynać pod ścisłym nadzorem specjalisty, bo Stosowanie leku na powierzchniach otwartych ran nie są akceptowane.

instrukcje użytkowania Varius Plus

Aby zastosować potrzebę

lek 2 razy dziennie.

Pożądane jest,

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

aby wytrzymać przerwę między warstwami co najmniej 8 godzin, więc średnia Program obejmuje stosowanie leku rano i wieczorem. W niektórych źródłach można znaleźć zalecenia dotyczące czyszczenia skóry w miejscu stosowania (przed rozpoczęciem procedury) przy pomocy wody z mydłem.

Lekarze radzą, aby nie używać detergentów, , ponieważ może to spowodować dodatkowe wysuszenie skóry i dyskomfortu. Aby usunąć kurz i zabrudzenia wystarczy przetrzeć skórę wilgotną szmatką z bawełny lub opłukać je pod bieżącą wodą. Pocieranie dotkniętych obszarów z ręcznikiem nie jest konieczne, aby usunąć nadmiar wilgoci można poprzez odciśnięcie skórę miękką pieluchy.

żel powinien być stosowane na skórę w postaci cienkiej warstwy i pocierać masażu światło co najmniej 3-5 minut. Płukanie nie jest konieczne.

Ważne!

czas trwania leczenia jest ustalany indywidualnie. Na czas trwania użytkowania wpływa na stopień uszkodzenia żył, wieku pacjenta i innych czynników, które wpływają na skuteczność terapii. Minimalny okres użytkowania zalecane przez lekarzy to 2-4 tygodni.

Przeciwwskazania i działania niepożądane Varius Plus

Varius Plus nie utrzymać silne i toksyczne substancje, , dlatego praktycznie nie ma przeciwwskazań do stosowania. Wyjątkiem jest indywidualne nietolerancji składników żelu lub nadwrażliwością na członków ekstraktów roślinnych.

Varius Plus

Ludzie, którzy mają skłonność do alergii, należy stosować z ostrożnością Varius Plus , jako suplementy na bazie ziół leczniczych należą do grupy leków o zwiększonym ryzyku reakcji alergicznych.

Najczęściej alergików ma objawy skórne, które obejmują:

 • swędzenie i pieczenie;
 • wysypka, czerwone plamy;
 • obierania
 • egzema, pokrzywka.

Uwaga!

W Varius Plus jest środkiem do użytku lokalnego, zakazany jego zastosowanie we wszelkich patologii skóry towarzyszy wysypka lub otwarte rany edukacji (zapalenie skóry, wyprysk, łuszczyca). Z owrzodzeń troficznych możliwość stosowania leku powinny być określone przez lekarza prowadzącego.

Czy kobiety w ciąży i karmiących?

Dane dotyczące bezpieczeństwa stosowania w czasie ciąży Varius Plus , to lek nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Jednak eksperci uważają, Varius Plus jeden z najbezpieczniejszych leków, które mogą być stosowane do przyszłych matek żylaków żyły.

żylaków jest diagnozowana w co trzeciej kobiety nosi dziecko. Jeśli istnieje potrzeba, aby korzystać z produktów lokalnych, dozwolone stosowanie Varius Plus pod kontrolą obserwującej ginekologa lub innego lekarza, kobieta w trakcie leczenia.

Zalety żelu Varius Plus

Varius Plus jest jednym z najbardziej popularnych leków do leczenia żylaków na różnych etapach. Jest to nie tylko wysoką wydajność, ale również inne zalety, wśród których:

 • zachowawcze leczenie żylaków bez stosowania metod chirurgicznych;
 • bezbolesny aplikacji przy minimalnym ryzyku wystąpienia działań niepożądanych;
 • naturalny skład
 • przystępnej cenie;
 • przedłużone działanie składników czynnych (podlega przejściu w trakcie leczenia).

Inną zaletą Varius Plus – zgodny z wszelkimi narkotyków i leków To pozwala używać żel dla osób cierpiących na choroby przewlekłe (cukrzyca, nadciśnienie, itp), w którym wybór leków dostępnych. jest zawsze ograniczona.

Cena Varius Plus

Krem Varius Plus należy do średniego segmentu cenowego. Ile to kosztuje? Koszt leku jest … na jednym pakiecie (stopa stosowania leków o takim samym działaniu kosztować pacjenta ok … miesięcznie).

Varius Plus – naturalny produkt na bazie związków organicznych, stosowanych w leczeniu żylaków w różnych etapach. Regularne stosowanie żelu nie tylko pozwala pozbyć się problemów z żyłami, ale również w celu wyeliminowania wad kosmetycznych, które są zazwyczaj usuwane tylko chirurgicznie. Produkt prawie nie ma przeciwwskazań i jest odpowiednia dla szczególnie wrażliwych grup pacjentów, na przykład pacjentów z nadciśnieniem lub u pacjentów z zaburzeniami serca i naczyń krwionośnych.

Andrzej Ziółkowski

50 lat Andrzej Ziółkowski wykonuje zawódOptometrysta:Praca na uczelni - Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Łódź

Tutaj polecana strona

You may also like...