Sliminazer - opinie, ceny, gdzie kupić, apteka, czy warto?
Piękno

Sliminazer – opinie, ceny, gdzie kupić, apteka, czy warto?

Wśród najbardziej prostych sposobów, aby schudnąć jeden z najbardziej znanych jest patch do utraty wagi „Sliminazer”. Opinie twierdzą, że to może pomóc stać się szczuplejsze praktycznie bez wysiłku, po prostu zastosować poprawkę we właściwym miejscu, a po pewnym czasie cieszyć się wynik. Brzmi jak bajka … Ale może to jest panaceum z nadwagą?

“Sliminazer” Co to jest?

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Plaster „Sliminazer” jest rozwinięciem znanej amerykańskiej firmy „Beauty Style Inc.”, która ma wieloletnie produkcji towarów dla zdrowia. Producenci narzędzia używane do tworzenia przezskórnego technologia, zgodnie z którą substancja czynna z plastra przenikają do tkanek skórnych i podskórnych, przyswajania prawie 90%.

W pojawienia się zespół

pomocy przeznaczonego do utraty wagi, praktycznie nie różni się od bakteriobójczych. Różnica polega na tym, że nie jest impregnowany środkiem antyseptycznym i roztworu substancji czynnej, co przyczynia się do utraty wagi.

Struktura plastra i jej własności Sliminazer

głównych substancji aktywnych składników plastra „Sliminazer” są:

  • ekstraktu żeńszenia
  • ekstrakt z nasion Cassia
  • roztwór naturalnego proszkiem mineralnym;
  • szafranowy;
  • aloes sok;

ekstrakt z liści

 • Lotus
 • ekstrakt z pieczarek Poria
 • ekstrakt z nasion rzodkiewki
 • ekstrakt z owoców głogu
 • ekstrakt korzenia Alisma
 • wyciąg z nasion czarnego sezamu.
 • Senna ekstrakt z liści.

Sliminazer

obecności tych składników, w zależności od producenta, gwarantuje

 • poprawę kondycji skóry;
 • pozytywny wpływ na układ krążenia;
 • Wniosek z nadmiaru płynu;
 • wydalania substancji toksycznych;
 • niewielki wpływ przeczyszczający;
 • Eliminacja obrzęk
 • utrata apetytu;
 • aktywacja metabolizmu lipidów;
 • Efekt anty-cellulit
 • zmniejszenie objętości ciała.

Szereg badań klinicznych przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców potwierdziły możliwość utraty wagi do 5 kg stosowania plastra „Sliminazer”. Skuteczność odchudzania znacznie wzrasta w połączeniu z racjonalnym zbilansowanej diety i aktywności fizycznej.

Należy także pamiętać, że oprócz „łata” z amerykańskiej firmy, istnieją chińskie plastry do odchudzania „Sliminazer”.

Recenzje wskazują, że niższa wydajność w porównaniu do oryginału.

Zasada wpływ “Sliminazer”

Jeśli rozważyć szczegółowo działanie plastra, to jest bardzo proste – biologicznie aktywne substancje dostają się do organizmu przez skórę i stymulują proces spalania tłuszczu. Łatka poprawia też krążenie krwi, normalizuje funkcjonalność węzłów chłonnych pozbyć się opuchlizny.

Sliminazer dodatki przenikają do ciała, z pominięciem przewodu pokarmowego, ale zachowują niezmieniony wygląd i zapewniają lepszy efekt terapeutyczny. Również wpływ na zewnętrznej warstwy skóry, która pomaga wyeliminować cellulit.

Poza tym, że plaster „Sliminazer” impregnowano roztworem silnych elementów w jego środku znajduje się cienka magnes. Od niego emanują fale magnetyczne, które zapewniają południka masażu skóry. W związku z tym „Sliminazer” daje efekt podobny do akupunktury, która jest uważana za

jedną z najbardziej popularnych alternatywnych metod redukcji masy ciała.

Wskazania do stosowania Sliminazer

Odchudzanie łata “Sliminazer” pomoże w razie potrzeby:

 • odjąć objętość ciała;
 • zmniejszenie głodu;
 • wyeliminować pęcznienia;
 • pozbyć ciała szkodliwych toksyn i nagromadzonych odpadów;
 • zmniejszyć objawy cellulitu.

Przeciwwskazania Sliminazer

 • zakaźne choroby którym towarzyszy gorączka;
 • ciąży i laktacji
 • indywidualnych tolerancji niektórych składników;
 • choroby układu hormonalnego;
 • chorób skóry lub integralności stron plastra.

Jak zastosować “Sliminazer”?

Aby osiągnąć pożądany efekt, należy poprawnie używać „Sliminazer” -patch do utraty wagi. Instrukcje użytkowania znajdują się w następujący sposób:

 1. skóry w miejscu plastra odtłuszczonym konwencjonalnymi wilgotnych chusteczek oraz do wycierania na sucho.
 2. Plaster pasta na brzuchu kilka cali od pępka.
 3. przyklejenie plastra, korzystnie przez noc, tak aby było w korpusie na co najmniej osiem godzin.
 4. „Sliminazer” trwa miesiąc, plaster trzeba rzeźbić codziennie. W przypadku ciężkiej stopy otyłości podwoiła się.
 5. rano po przebudzeniu patcha, który chcesz usunąć i leczyć skórę wilgotną ściereczką.

Zalety i wady “Sliminazer”

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

odchudzanie plaster „Sliminazer”, tak jak każdy inny sposób zmniejszania wagi, ma zarówno zalety jak i wady. niewątpliwe korzyści obejmują następujące czynniki:

 • można użyć plastra o każdej porze dnia, a nawet przez całą dobę;
 • Składniki czynne są dostarczane dokładnie tam, gdzie chcesz skuteczne spalanie tłuszczu;
 • plaster wyszczuplający nie ma wpływu na przewód pokarmowy niż korzystny z wielu tabletek i suplementów diety;
 • substancji czynnej z plastra pełnej asymilacji, podczas gdy te same składniki tabletek lub dodatków w pewnej liczbie usuwany z organizmu.

Wśród minusów można zauważyć, najbardziej znaczące:

 • łaty odpowiedni tylko wówczas, gdy nadmiar masy nie

  przekracza 20 kg,

 • plaster wpływa tylko pewnego obszaru ciała, w którym jest on umieszczony,
 • zwalczanie cellulitu formacje możliwe w początkowym etapie, pracuje ze struktury plastra wyeliminować nie;
 • odchudzanie plaster nie palą tłuszczu wewnętrznego tylko wpływa na zewnętrzną tkankę podskórną.

Eksperci Sliminazer

Jak odnoszą się do użytku lekarzy i dietetyków „Sliminazer”? Według nich, patch odchudzanie nie może wpłynąć na liczbę komórek tłuszczowych, maksymalna, że ​​jest w stanie zrobić więcej delikatną podskórnej tkanki tłuszczowej z powodu płynu. Tłuszcz koncentruje się wokół narządów wewnętrznych, plaster nie ma wpływu, ponieważ substancje czynne nie może przeniknąć tak głęboko.

W odniesieniu do autentyczności produktu, tutaj eksperci nie są tak różowo. Producent zaświadcza, w przypadku braku szkody, tak aby utworzyć plaster są wykorzystywane wyłącznie naturalne składniki ziołowe. Ale ekstrakty mogą wywołać ciężkie reakcje alergiczne, zwiększenia niepożądany wzrost włosów, aby przyczynić się do rozwoju procesów zapalnych, które powodują bóle głowy i nudności. Więc w tym przypadku wszystko zależy od indywidualnych cech organizmu.

W ogóle, eksperci w dziedzinie odchudzania nie przed używaniem plastrów do utraty wagi, „Sliminazer” w szczególności, ale podkreślają, że mogą one być stosowane do osób z nadwaga 3-5 kg. Kiedy pożądane jest, aby przestrzegać właściwego odżywiania i zwiększonej aktywności fizycznej. Zastosowanie kleju, jeśli zbyt dużo lekki nie przyniesie znaczący efekt w tym przypadku „Sliminazer” może być używany w zintegrowanym narażenia skromnym przyspieszenie procesu wyszczuplającym.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Opinie Sliminazer

Sliminazer Irina Alekhina, 30 lat, Nowosybirsk:

„Sliminazer” Zaczęłam stosować nie szczególnie nadzieję na wynik. Po prostu chciał wypróbować nowe narzędzie, o którym słyszeliśmy wiele pozytywnych opinii. Wytrzymaliśmy wieczorem, zaraz po powrocie z pracy do domu i został usunięty tylko w godzinach porannych. Rano, czy ćwiczenia świetlnych. W końcu, po miesiącu udało się zmniejszyć wagę o 4,5 kg. zadowolony z wyniku, jeszcze bardziej szczęśliwy, że nie było potrzeby, aby przejść na dietę i wyczerpuje się z starvations.

Olga Vavilova, 28 lat, Kursk:

O odchudzania marzyłem przez długi czas, ale czas na zgodność żywności lub iść na siłownię jest bardzo brakuje. Więc skusić na pomysł, aby schudnąć przez zespół pomocy „Sliminazer”

. Nosiłem go do instrukcji, tylko zatrzymany i poszedł z nim przez cały czas, zmieniając raz dziennie. Natychmiast zauważył, że jem mniej. Po miesiącu moja waga spadła o 5 kg. Doskonałym sposobem, aby schudnąć bez wysiłku.

Natalia Morozowa, 36 lat, Smolensk:

Na jednej trakcie stosowania tynku „Sliminazer” Straciłem 4 kg, ale to nie jest najważniejsze. Podczas noszenia plastra mam znacznie zmniejszone łaknienie i zacząłem jeść dwa razy mniej, a zatem mogą być cieńsze, ale teraz nie noszę plaster, a zwyczaj jeść małe porcje pozostał. Oznacza to, że udało mi się bezboleśnie dostosować swoją dietę, więc nie boję się, że stracił waga powróci.

Marina Grube, 31, Kaliningrad:

Używane „Sliminazer” do utraty wagi, ale efekt nie zauważył. Klejone go na brzuchu i na ramionach i nogach, ale zmiana nie jest widoczne w każdej części. Najprawdopodobniej patch odchudzanie jest skuteczne ze względu na efekt „placebo” i ludzi ze złych samovnusheniya schudnąć nie może. Pomyśl odchudzanie łata jest metodą oddziaływania psychologicznego.

Ekaterina Krawczenko, 27 lat Czelabińsk:

Kiedyś łatkę „Sliminazer” przykleić go na obszarach problemowych na raz trzy kawałki. Już tydzień później, że pierwszy wynik – minus 2 kg. Po miesiącu stosowania udało się schudnąć ogólne 7 lbs. Bez niepożądanej reakcji s nie czułem, mimo że alergiczny. Zrobić małą przerwę i powtórzyć eksperyment, chcę rzucić inną parę funtów.

Ludmiła Słucka, 30 lat, Tambov

Nie mogę znieść żadnej diety, a także zajęcia sportowe nie są położone. Dlatego „Sliminazer” wydawało się idealnym sposobem, aby schudnąć. Używali go do jednego miesiąca zgodnie z instrukcją. Udało się zmniejszyć wagę o 3 kg, trochę, ale bez bólu głodu. Zastosuje poprawkę z kilkoma przerwami, mam nadzieję, że stopniowo osiągnąć pożądany rezultat.

Anna Gurevich, 27 lat Samara:

Me “Sliminazer” przyjaciel poradził. Postanowił poeksperymentować, zwłaszcza, że ​​produkt jest naturalny i nie zaszkodzi, chociaż wynik naprawdę oczekuje. Moc starej lewicy, nawet słodyczy i mąki nie są wykluczone. W końcu, w jednym tygodniu opuścił jeden kilogram masy ciała. Więc łatka naprawdę pomaga. Teraz dostosować swoją dietę i kontynuować stosowanie „łaty”.

Angelina Chistyakov, 25 lat Rostów nad Donem:

„Sliminazer” jest dobrym sposobem, aby schudnąć, ale działa wyłącznie indywidualnie. Był on używany, ja i mój przyjaciel zaczął stosowanie jednocześnie porównać wyniki. Moja waga spadła o 5 kg miesięcznie, jeden przyjaciel stracił 7 kg a kolejne 2 kg. Więc patch pomaga, ale na różne sposoby. Ja, na przykład, jeszcze zauważył dietę i dwa razy w tygodniu odwiedzał siłownię.

Andrzej Szewczyk

48 lat Andrzej Szewczyk specjalista w dziedzinieOpiekun Medyczny:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego dało wiele inspiracji Wrocław

Tutaj polecana strona

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *