Silane Guard - płynne szkło, cena, kup teraz, gdzie kupić, komentarze
Zdrowie i Ty

Silane Guard – płynne szkło, cena, kup teraz, gdzie kupić, komentarze

Dla kogoś samochód jest niezbędnym środkiem transportu, podczas gdy inne prywatne akty transportowych jak wizytówki. Zasadniczo, która przywiera do większości ludzi biznesu, na którym obraz odgrywa ważną rolę w ich działalności. W każdym razie, zawsze ostrożny właściciel zapewnia, że ​​jego „dziecko” wygląda tak dobrze, jak to tylko możliwe, co może sprzyjać płyn Silan szkło Strzeż prawdziwe informacje zwrotne, które jest zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Co to jest narzędzie i dlaczego jest tak wiele sprzecznych opinii? Jest to nowe narzędzie zaprojektowane, aby znacząco poprawić wygląd absolutnie każdego samochodu. Klasyczne szlifuje w tym zakresie, stopniowo pozostawić w przeszłości, ponieważ

wielu kierowców potrzebują wysokiej jakości i skutecznego produktu.

Firma Willson Silane Guard

Grzejniki są specjalistami Willson zostało podjęte produkt Straży Szkło że mają one znacznie ulepszony. A dzięki stopionego szkła, firmie udało się przebić na rynku światowym. Nie jest przesadą stwierdzenie, że marka Willson przyczynił się do wprowadzenia nowego specjalistycznego sprzętu ochronnego dla lakieru samochodowego. Wyniki po zastosowaniu produktu nie jest długo czekać. Jak już wspomniano, rzeczywistych opinii na ciecz szklanej Silane Gwardii, samochód faktycznie dostaje jasny i bogaty odcień.

Firma produkuje kosmetyki dla samochodów na długie 50 lat. W tym okresie czasu firma ma siedzibę jego biura w takich miastach jak:

 • Osaka;
 • Nagoya
 • Fukuoka
 • Sapporo.

Silane Guard Również Higashimurayama (przedmieścia Tokio) jest rośliną z firmą. Oprócz płynnego zwolnienia specjalistów ze szkła i innych produktów kosmetycznych do pielęgnacji samochodu: szampony, środki czyszczące, środki do przywrócenia lakier, aromaty, itp Dziś firma Willson zasłużenie zajmuje wiodącą pozycję na światowym rynku kosmetyków <. p>

Zwolennicy Silane Guard

Te właściciele samochodów, którzy już udało się wypróbować nowość na naszym własnym doświadczeniu w doskonałym rezultatem. Sądząc rzeczywistych opinii, ciekłe szkło Silan Gwardia pozwala wóz być przekształcone, a przez jego zewnętrznego blichtru teraz prawie nie do odróżnienia od tych modeli, które widzimy w wielu salonach. W porównaniu z klasycznym polerowania, różnica jest więcej niż zauważalne. Przede wszystkim różnica polega na idealnie gładkiej powierzchni życia i długi okres użytkowania.

Dla większości konsumentów, ważne kryteria to:

 • jakość;
 • bezpieczeństwo;
 • koszt.

Nowy produkt pasuje te i wiele innych wymagań współczesnego rynku motoryzacyjnego. Ponadto, jak wspomniano przez niektórych klientów, produkt posiada trwałe efekt kosmetyczny, jest łatwa i wygodna w użyciu. Ale co najważniejsze, płynne szkło nie ma szkodliwego wpływu na farby karoserii, co jest

ważne. Zapisywany integralności powłoki ciała.

Sceptycy Silane Guard

Ale oprócz zwolenników funduszy, niektórzy właściciele transportu mają inne zdanie. Tak więc, sądząc po niektórych opinii, Silane Guard (szkło płyn do samochodów), jednak, jak każdy inny, nie daje 100% wynik. Również przeciwnicy uważają, że niemożliwe jest stworzenie uniwersalnego opcję, która może przyjść do każdego organu w tym trochę stary „Lada” lub „Zaporozhets” w nagłym wypadku. Najprawdopodobniej nigdy nie próbowali kupić nowość od japońskiego producenta, czy nie zrobi to wkrótce.

Jak pokazuje praktyka, w którym kategorycznie negatywnych komentarzy na temat ciecz szklanej Silane Guard dopóki nie spełni. Oczywiście w sieci można znaleźć kilka opinii z właścicieli, co nie oznacza, zadowoleni lub nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Ale to raczej wyjątek, tak jak w tym przypadku mówimy o możliwym fałszywe. W rzeczywistości, japońscy producenci udało się zaskoczyć najbardziej żarliwy sceptyków.

Uważaj! – fałszywe

Silane Guard Jak wynika z wielu rzeczywistych opinii, ciekłe szkło Silan Gwardia już zyskał sporą popularność, zarówno w Stanach Zjednoczonych jak iw Europie. Z jakiego innego powodu producent musiał pilnie ustalić 4 linie produkcyjne, aby zadowolić wszystkich potrzebujących. Jednak, jak zawsze w przypadku popularnych produktów, istnieje ryzyko, aby uruchomić w podrobionych produktów, które z oryginałem nie ma znaczenia.

Producent, w jaki sposób walczy z tym wspólnego „choroby” dla realizacji własnego wyrobu używa tylko sieci dealerskiej. W związku z tym, aby kupić nowością jest wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Jedynym sposobem, aby chronić się

przed oszustwami.

To jest standard na ciecz szklanej Silane Gwardii? Zestaw zawiera wszystko, czego potrzeba, aby ciało jasne pojazdu i atrakcyjnym połysku

 • ciecz Jednoskładnikowy o pojemności 95 lub 57 ml.
 • aplikator gąbki do stosowania środka do powierzchni ciała.
 • specjalna tkanina z mikrowłókien
 • instrukcje użytkowania.
 • rękawice ochronne.

Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków. I oprócz kupowania za pośrednictwem oficjalnej japońskiej stronie internetowej (jest język angielski), na terytorium Federacji Europen firmy Willson produkty do kupienia za pośrednictwem oficjalnej dystrybutorów OOO „Europe”. Tylko cena będzie nieco wyższa niż na stronie producenta.

W słynnej You Tube wideo można znaleźć domniemanego obciążających wideo. Należy jednak osobiście zobaczyć te filmy, jak staje się jasne, że autor nabył fałszywy Silan ochronne (szkło cieczy dla samochodów), jak i ocenę poniżej filmie wyraźnie wskazać je. Dlatego konieczne jest, aby być czujnym i nie do zakupu produktów tańszych niż 3 500-4 000.

Co jest cieczą szkło Silane Guard

Sądząc po licznych opinie właścicieli koni żelaza, ochrony organizmu – to jest prawdziwy ból głowy, który, niestety, musiał zmierzyć się absolutnie wszystkich kierowców, zarówno początkujących jak i doświadczonych. Ostatnio, dzięki wielu czynników mechanicznych i chemicznych, obejmujących każdy samochód jest poważnym testem stabilności. A to jest szczególnie prawdziwe w dużych metropoliach. W rezultacie, na wytrzymałość i trwałość górnej warstwy farby jest znacznie zmniejszona.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Z tego powodu, konieczne jest w utrzymujących narzędzia ochronnej powinna tani. Na szczęście nigdy nie zatrzymać rozwój technologii i teraz można cieszyć się owocami nowego produktu o nazwie płyn szkło Silane Guardy. To spowodowało spore zamieszanie, nie tylko wśród wielu miłośników motoryzacji, ale również profesjonalistów. Jest to rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie powłok samochodowych, który jest odpowiedzialny za rozwój japońską firmę Willson.

Zastosuj każdy może to zrobić – obecność jakiejś specjalnej umiejętności nie są wymagane. Przystępna cena i działa jako miły bonus. Zastosowanie tego narzędzia przyczynia się do znacznych oszczędności, ponieważ jest możliwe, aby zmniejszyć liczbę wyjazdów do myjni. Ponadto, można zaoszczędzić na samochód lakieru. I każdy wie, ile to kosztuje, aby wyrównać i pomalować karoserię.

Wysoka jakość produktu osiągnąć dzięki żmudnej i ciężkiej pracy specjalistów Willson. Dzięki zastosowaniu współczesnej technologii w strukturze folii polimerowej płynnego szkła dla straży samochód wjechał silan dwutlenek krzemu. Jest możliwe, aby zwiększyć wytrzymałość powłoki. Narzędzie to jednoskładnikowa, a to oznacza, że ​​produkt jest oferowany gotowy do użycia. Jak pokazuje praktyka, objętość 95 ml wystarcza dla przetwarzania pojedynczej jeep, Minibus lub trzech samochodów osobowych (klasa D).

Zalety Silan Osłona

Wielką popularność ciekłego szkła ze względu na pewne korzyści:

 • Ceny przystępne. Jest to najważniejszy wskaźnik dla większości kierowców.
 • łatwość użycia. Przed aplikacją wstrząsnąć butelką.
 • właściwości hydrofobowe. Wodoodporna i odporna na brud Efekty są oczywiste, o czym świadczy wielu właścicieli samochodów.
 • Ochrona. Przez wzmocnienie folii polimerowej dwutlenek krzemu eliminuje wygląd małych rys, które ogólnie mogą być ręczne lub mechaniczne mycie samochodu.
 • skuteczną odporność. Właściwe stosowanie ciekłego szkła Silane kontrolne (co najmniej 3 warstwy) umożliwia pokrycie odporne na około 50 bezstykowy ciało zanurzenia.
 • Urządzenia. Wszystko, czego potrzebujesz jest już zawarta w zestawie, i nic dodatkowo kupować nie trzeba.
 • A jasny wygląd. Wielu kierowców zostały dotknięte doskonały rezultat – samochód naprawdę błyszczy

Zazwyczaj podczas czyszczenia zastosowania ostrych środków czyszczących, które mają negatywny wpływ na szkliwie ciała. Ponadto, pod wpływem ciśnienia wody na powierzchni, która zawiera małe cząstki, które w końcu niszczą ją. Pocieranie lub polerowanie nadwozia, popłuczyny pracownicy nieświadomie uszkodzić powłokę. Po przemyciu pozostałych cząstek stałych zarysowania lakier co rag, co prowadzi do poważnych uszkodzeń.

Nie mniej szkód może bezdotykowa myjnia samochodowa, jak chemikalia wraz z brudem usuwa z powierzchni ciała farby, powodując utratę jasności. Z polskich – płynne szkło Silan Guard – nie obawiać myjni

.

Niektóre wady ciekłych detergentów

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Obok zalety występują również wady:

 • rysy nie są usuwane. Przed użyciem, powierzchnia korpusu lepiej jest polski. Głębokości zarysowania, ciekłe szkło nie jest czysty, w promieniach słońca są widoczne poprzez odbicie, co daje sztywną warstwę polimeru.
 • Krótki przechowywania. Po otwarciu należy użyć całą część w ciągu tygodnia (nie więcej!), Ponieważ rozpoczyna się reakcja chemiczna.
 • przygotowanie konieczne. Zanim zastosuje się, że samochód powinien być dobrze umyte i wysuszone. W obecności głębokich zadrapań jest wykonanie polerowania.
 • czasochłonnego. Z problemem, jak stosować ciecz szklany Silan Guard, obsługiwać żadnych sterowników (nawet bez doświadczenia), ale na pokrycie całego ciała w trzech warstwach (to ile trzeba za trwałość) przechodzi od 3 do 6 godzin.
 • Bezpłodność w sali operacyjnej. No, prawie – wiatr nie powinien być, w tym projektów. Ponadto, nie powinno być kurz, więc pracy na zewnątrz nie jest zalecane.

Silane Guard o mycie samochodu, wtedy procedura obsługi dopuszcza się nie wcześniej niż 3 dni po traktowaniu ciekłego szkła. Zlew bezstykowych może iść tylko po dwóch tygodniach, nie wcześniej.

poza konkursem Silane Guard

Aby nadać pojazdowi niepowtarzalny połysk, oprócz płynnego szkła do samochodów Willson Silane Gwardii, istnieją inne polerowania i wosk. Skuteczność ich stosowania uzyskuje się 100% urządzenie odbiera nie tylko połysk, ale również dodatkową ochronę. Jednakże w tym przypadku czas trwania jest niska, a po drugim praniu narzędzie jest wypłukiwane wraz z zanieczyszczeniami.

Wątpliwości można umieścić właściwości ochronne, jak i przez duże fundusze są bardziej dekoracyjne niż efekt ochronny. Oznacza to, że w rzeczywistości, makijaż dla samochodu.

Willson Silan Guard w tym zakresie pokazuje się od najlepszej strony, ponieważ jego skuteczność trwa nawet do roku. Samochód zachowuje połysk nawet po wielu praniach. Jeśli porównać z innymi analogami, Straż Silan (szkło płyn do samochodów), istnieją dwa główne argumenty przemawiające za jego stosowania:

 1. Podstawy Korzystanie silonovoy jest wyłącznym rozwiązaniem opracowanym przez pracowników firmy.
 2. Aby porównać tylko z markami, które przeszły teście. Selekt Nano Nanolux oraz szereg podobnych produktów pochodzących z nieznanych producentów w tej liście nie są uwzględniane. W wyniku ujemnego niemożliwe jest ubiegać się o pieniądze wydane z powrotem.

Czy godna konkurencja może być z tych producentów:

 • Koch Chemie;
 • Wurth
 • Pika deszczu;
 • Autosol
 • Menzerna
 • ThreeBond
 • Glare.

Tylko produkty przedstawia szereg wad. Wytrzymałość powłoki ochronnej jest zauważalnie gorszy zawodnik Silane Guardy. Poza wszystkim innym, nie bardzo wygodne do pracy z kompozycji wieloskładnikowych. Ale to, co jest najbardziej wartościowe – ostateczny koszt japońskiej płynu Silan Willson szklana osłona jest niższy

.

instrukcje aplikacyjne Silane Guard

operacja nakładania ciekłego szkła musi znajdować się w pomieszczeniu o dobrej wentylacji i odporne na promieniowanie ultrafioletowe. Etapy są następujące:

 1. Samochód jest myte, a następnie trzeba zbadać ciało do określenia obecności rdzy, wiórów lub głębokich zadrapań. Aby wyeliminować wykryte defekty.
 2. odtłuścić całą powierzchnię lub jej część, w zależności od potrzeb.
 3. pozostawiono do wyschnięcia ciała.
 4. Obróbka za pomocą Celanova. Stosuje się trzy warstwy, pomiędzy którymi wytrzymać okres od jednej godziny do półtora. Po każdej warstwy pożądanego raspolirovka specjalnego ręcznika (również przewidziane w niniejszym opisie).
 5. Po zakończeniu przetwarzania zostawić samochód przez 8-12 godzin (nie mniej) do mocowania pokrywy.

Warto pamiętać, że ciekłe szkło ma zostać przetworzony tylko powierzchnię ciała i tylko farby. Nie gumową osłonę z tworzywa sztucznego, szkła, produkty z Chrome. Nie zaniedbuj środków ostrożności niezbędnych do ściśle przestrzegać instrukcji opisanych do stopionego szkła Silan Guard.

Środki i zakres odcieni

Podczas pracy z ciekłym szkle musi być schludny i unikać jej kontaktu ze skórą. Wilanowie polimery, rozpuszczalnik i utwardzacz, które są częścią, ma szkodliwy wpływ na organizm ludzki. Dlatego powinna być ubrana tylko rękawice (zwykle w zestawie). Jeżeli środek dostanie się na skórę, należy natychmiast wytrzeć poszkodowanych i spłukać wodą.

Jeśli samochód został przemalowany, należy przeprowadzić test, aby sprawdzić, jak farba reaguje na cieczy. Przechowywać pojemnik powinien być w pozycji pionowej, w miejscu nieosiągalnym dla dzieci i zabezpieczone przed ogniem. Temperatura nie powinna być wyższa 0-40 ° C.

Przyzwoity wybór Silane Guard

Często, w celu przywrócenia lakieru (lakieru) nadwozia wagonu, uciekają się do operacji polerowania. Jednak taka praca wymaga znacznych kosztów, zarówno w czasie i kosztach. Nie każdy właściciel tej procedury pozwolić. Pełne odzyskanie powłoki może trwać około 3 miesięcy, jeśli nie więcej.

Ponadto, istnieje pewne ryzyko, ponieważ efekt końcowy w pełni zależy od profesjonalizmu pracownika. Również nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu.

zalety wymienione powyżej o dobrych właściwościach hydrofobowych ciekłego silanu straży szkła z japońskiej firmy, ale aby uniknąć niejasności należy jeszcze raz podkreślić, że będzie możliwe po zastosowaniu co najmniej 3-4 warstwy płynnego szkła. Konieczne jest również, co najmniej raz w miesiącu, aby odwiedzić zlewu, aby utrzymać efekt hydrofobowy.

Prawdziwe opinie Silane Guard

Internet jest zalany z wielu komentarzy, ale wśród nich są opinie sfrustrowanych właścicieli samochodów. Ci, którzy mieli oczywiste fałszerstwo przy niższej cenie. Ale wszyscy wiemy, że wysoka jakość nie może być tani, jednak niektórzy użytkownicy nadal stają się ofiarami oszustwa. Więc lepiej nie kupować produkty Willson w punktach niejasnych. W tym celu, nie są upoważnieni dealerzy (jeden z nich wspomniano dla Europy). Wielu właścicieli samochodów, którzy nabyli oryginał, dosłownie zachwyceni nowym wyglądem swojego transportu.

Szkło płynne Silan Guard – rozwód czy prawda? Można go znaleźć na moim własnym doświadczeniu. W obronie produktu, możemy tylko powiedzieć, że większość kierowców powitać nowy. Wierzcie lub nie jest w gestii samych właścicieli.

Andrzej Szewczyk

48 lat Andrzej Szewczyk specjalista w dziedzinieOpiekun Medyczny:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego dało wiele inspiracji Wrocław

Tutaj polecana strona

You may also like...