Ems Trainer - opinie, komentarze, cena, forum, jak go używać?
Piękno

Ems Trainer – opinie, komentarze, cena, forum, jak go używać?

Wiele osób żyje w zawrotnym tempie, pracując po 12 godzin dziennie i nie mają czasu na trening. Po tym wszystkim, rzadko ma szczęście w postaci siłowni round-the-clock pod domem lub w pracy. Tak, i często po pracy po prostu chcesz się zrelaksować, nie wyczerpuje się ze szkoleń. Co z tymi, którzy chcą pływać tłuszcz i pozostać aktywni?

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Tam jest prasa maszynowego pas Ems Trainer. To działa na zasadzie Miostymulacja – mięśnie umowy setki razy w krótkim okresie czasu ze względu na działanie słabym, bezbolesny impulsów elektrycznych. W przeciwieństwie do trenerów minionych pokoleń, które były nieporęczne, niewygodne, a stymulacja

jest dość wrażliwy, Ems Trainer działa sprawnie i nie powoduje dyskomfortu.

W rezultacie otrzymasz zgrany i silny prasowa po trzech tygodniach stosowania, 20 minut dziennie. wzrosła również zużycie energii podczas pracy na symulatorze pomogą spalić nadmiar kalorii i dlatego schudnąć w okolicy talii! Wystarczy umieścić na taśmie, wybierz tryb pracy i pracują twoje mięśnie będą pracować dla Ciebie.

Zastosowanie stymulatora Ems Trainer

Ems Trainer symulator być użyteczne do różnych celów, takich jak:

 • Poprawa wyników sportowych
 • Rozwój i wzmocnienie mięśni brzucha
 • Fat burning
 • Usprawnienie szkolenia klasycznego
 • Masaż spastyczne mięśni

Zalety pasa Ems trener

 1. Symulator jest łatwy w użyciu, bezprzewodowa, praktycznie niewidoczny pod ubraniem i nie pozostawia żadnych podrażnień na skórze, dzięki miękkich podkładek żelowych. Trener ma 5 poziomów programów szkoleniowych na różnych poziomach intensywności. – od bardzo łatwych (dla początkujących) do bardzo intensywne (dla zaawansowanych)
 2. Technologia stymulacji EMS pomaga szkolić nie tylko rectus zewnętrznego brzucha, ale także głębsze mięśnie brzucha (KOR), które są ważne dla utrzymania prawidłowej postawy, zdrowie ogólne (szczególnie dla kobiet) oraz ochrony organów od zatonięcia.
 3. Jeśli uprawiasz sport, używając Ems Trainer sprawi, że znacznie bardziej intensywne ćwiczenia. Nawet nosząc symulator podczas normalnego spaceru, można zwiększyć spożycie kalorii o 80%! A jak wiemy, tym bardziej zużycie kalorii, tym szybciej spalasz tłuszcz.

Ems Trainer dla utraty wagi

Według badań Tamara palący, kontrolnej grupie 11 osób przez trzy tygodnie nosił trener Ems Trainer przez 20-40 minut, robiąc proste ćwiczenie i zmniejszone spożycie słodyczy i fast foodów. Wyniki w 3 tygodnie są imponujące:

 • stracić wadze 6 kg
 • redukcja obwodu talii do 6,2 cm
 • Wzrost siły i wytrzymałości mięśni o 69%

trener

Kup AB Ems Trainer

Można zamówić ten

stymulator mięśni za pomocą poniższego formularza, dzięki uprzejmości naszych partnerów. Pamiętaj, aby poprawnie określić swoje dane kontaktowe (imię i numer telefonu), które mogą skontaktować się z operatorem i potwierdzenia zamówienia. Produkt przyjdzie do was pobranie, płatność przy odbiorze. Wysyłka odbywa się na Europie, na Ukrainie, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Armenii i Kirgistanu.

(Ważne!) Nie należy zapominać, że zamawianie przez ten formularz znajduje się na stronie internetowej ems-stimulator.com. Nie mamy stosunek do niego. Wszelkie uwagi, skargi i uwagi prosimy wysłać do powyższej stronie. Em>

Charakterystyka techniczna symulatora

 1. wymiary: 46 x 24 x 39 cm
 2. Dodatkowe funkcje: automatyczne wyłączanie zasilania po 20 minutach
 3. Cechy: 1 bateria 3 V CR2032 (w zestawie)

FONT>

Agata Wysocka

29 lat Agata Wysocka pracuje jakoLogopeda: Wykształcenie zdobyte: Gdański Uniwersytet Medyczny Praca dla lokalnej społeczności w mieście Białystok

Odkryj mój świat

You may also like...